| Bella52354446 a întrebat:

Cine stie niste site-uri de poze frumoase gen:we heart it? Funda promit love struck

Răspuns Câştigător
| xXaNnAXx a răspuns:

Http://forum.acasatv.ro/viewtopic.php?f=3&t=69643&start=810.Uite de aici imi iau eu poze.Sigur vei gasi ceva sa ii placa sunt o gramada de paginii.;;)Sper ca ti-am fot de folos.

5 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Păi mai încearcă tumblr şi deviantART. Găseşti destule.

| Bella52354446 explică (pentru Holocaust):

Pai Holocaust Tumblr ii alt site nu ii de poze

| Holocaust a răspuns (pentru Bella52354446):

Tumblr.
Pe el îţi faci un blog, pe care poţi posta poze.Majoritatea asta postează.Eu mi-am facut cont pe el. ştiu despre ce e vorba.E chiar interesant. Poţi încerca să-ţi faci şi tu blog.îţi pot arata câteva bloguri care-mi plac, dar cred că ai nevoie de cont ca să le poţi vedea.

| Larisssaa a răspuns:

Nu inteleg la ce te referi thinking