| Sexygirl2000LOVE a întrebat:

Cine stie sa-mi zica niste ficuri Yaoi?
fundita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 100 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...Scumpokiss. Iti recomand:
_ Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18]
Este foarte sad si foarte, foarte, foarte YAOI! este minunat acest fic. Iti vorbesc la modul cel mai serios.

_ The Way We Are [yaoi]
Si fucul acesta-i foarte frumos.Chiar ar trebui sa-l citesti. Dar sincera sa fiu cu tine...Nu este la fel de frumos si MINUNAT, ca si Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] day dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intradevar let me be your guardian este chiar super...il gasesti pe animezup sau pe blogul fetei care l-a scris...si the way you are este frumos e cu cinema bizarre.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sal uite niste ficuri yaoi :crazy love by love_yuki_eiri&kaname; totally dominated by yaoi queen; iubire inecata in heroina by gabytsswh;