| liveformuscle a întrebat:

Cine stie site-uri cu jocuri pentru android? plsss spuneti-mi si mie ca nu gasesc, nu sunt prea cunoscute site-urile acestea, asa ca... deci cine stioe pls soptitimi si mie

1 răspuns:
| fetitza_4476 a răspuns:

Pai scrie:download talking tom android...e un joc care intri pe el si este o pisica care tu spui de exemplu ceau si ea te imita numa ca pe alta voce... daca tu razi si ea rade. daca te-am ajutat si vrei imi dai funditabig grinbig grinbig grin:?