| crazygirlyo a întrebat:

Cine stie traducerea corecta pentru : "Uite-ma inca zambesc desi nu-i zambetul meu cati spini infipti in suflet stiu doar eu si Dumnezeu..." astept raspuns cat mai rapid posibil cel mai corect va primi fundita, multumesc!

Răspuns Câştigător
| jonny_2743 a răspuns:

Daca in engleza vroiai sa fie tradusa e asa: Look at me still smiling even though my smile is not how many thorns stuck in my soul and I just know God... sper ca nu m-am gresit... funditabig grin

3 răspunsuri:
| crazygirlyo explică:

A scuze am uitat sa scriu. engleza. mii de scuze

| LigiMe99 a răspuns:

In ce limba?!?!?!

| JustMe_7391 a răspuns:

Look i'm still smiling even is not my smile
How many thorns stuck in my soul
I know only me and God