| Giulia_4906 a întrebat:

Cine stie un rogram de modificat poze astfel:

sa pot sa fac o poza asemanatoare cu aceasta:
http://www.bambimusic.ro/admin/poze_studio/r_0663.jpg
sa pun poze pe apa
poze pe cer etc.

va rog sa explicati pas cu pas cum fac acest lucru

P. S : cum pot sa pun in spatele pozei sa fie alb
sa ma vad doar eu
cu ce program si cum?

DAU FUNDA LA CEL MAI BUN RASPUNS:X va rog mult\:X

3 răspunsuri:
| MissAvocado a răspuns:

Incearca pe situ www.pizap.com :D prima data pui o poa oarecare si o colorezi cu alb sau cu ce culoare vrei sa fie fondul dupa care dai sus la decupare si pui o poza colorezi cu verde ce vrei sa apara in poza iar apoi dai ok si apare acolo poti sa o faci mai mare, mai mica. mai lata, mai ingusta ...cum vrei

funda?

| Oxanna a răspuns:

Vaaai ce superbi sunt pantofiiiiii:X nu stiu de program cu care sa pui oze pe apa, cred ca poza aia nu e modificata, cred ca e doar intoarsa... mie asa mi se parebig grin incearca totusi cu Picasa sau PhotoShop/PhotoScape

| Andruza a răspuns:

Hei pai o decupezi cu photoshop happy