| danuta98 a întrebat:

Cine stie un sait pe care poti vedea desene animate...

15 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Intri pe site-ul www.youtube.com, iar acolo, sus, scrii ce desen animat vrei sa vezi.

| AlexanderChristianFenty a răspuns:

In primul rand se spune "site" nu sait si uite aici www.desene-animate.eu Copii de la 402, viata cu louie, barbie, tom si jerry, anime, naruto. toate desenele

| danuta98 explică:

Nu conteza sait, site conteaza sa intelegi ce intrebare am pusbig grin

| bella_3882 a răspuns:

Http://divxonline.ro si sunt si filme cu hannah montana the movie high school musical
spers sa-ti placa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine stie un sait dde pe care poti lua desene pentru copii pls dadeti-mil si mie id meu emanuelabogdan55

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.edesene-animate.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Edene animate.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.desenele.com

| demonel_1604 a răspuns:

Salut. pai iti recomand www.desene-online.biz :P in romana.