| neUtilizator a întrebat:

Cine stie un site cu joculete frumoase ca ma plictisesc?
(NU vreau din astea prostesti, fara nici o noima, de fetite, cu papusi etc...chatterbox)
Ceva mai interesant...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Golden Bird of Paradise si The Curse of the Amsterdam Diamond

8 răspunsuri:
| anonul a răspuns:

Asta e cel mai bun http://jocuri.clopotel.ro/xM8h8pvL/Crazy_Flasher_3/ daca vrei bani infiniti, du-te la magazin, click dreapta si forwad de 5-6 ori :)

| angipissi a răspuns:

Jocul perfect sara super spa e gratis si e jocul castigator in africa

| Aura a răspuns:

Fa-ti cont pe Facebook. Acolo vei gasi tot felul de joculete, cu ferme, in care trebuie sa ai grija de animale, sa plantezi, sa recoltezi. Sunt si cu un fel de cafenele unde servesti oamenii. E destul de ok site-ul, in plus poti socializa cu diferite persoane. Bafta!

| eul a răspuns:

Dead space... ca sa nu te plictisesti big grin

| mmiizzaas a răspuns:

Poti incerca "sling". cred ca il gasesti daca scrii pe googlewinking. Sper ca iti place.Baftahappy

| denysa_9900 a răspuns:

Pai jane´s hotel ar fi mai fain; sau nu mai stiu; daca vrei da fundita; nu am nici una plizzz