| Tudor99 a întrebat:

Cine stie un video editor destul de usor de folosit in care dupa editat pot sa comentez?

Răspuns Câştigător
| Anommsi a răspuns:

Pai eu folosesc pro shou gold. e un program in care poti sa pui orice poza cu niste efecte frumoasehappy poti sa ti le alegi singur sau sa le setezi cum vrei tu, iar scrisul il poti folosi la orice poza si oricand vrei. poti sa iti alegi culoarea, modul in care scrie si il poti face sa se deruleze in jos, sus, sa se cutremure, sa apara sa dispara sau oricum vrei tu happy. Este usor de folosit:d cel putin mie asa mi se parehappy Acum decizia ta conteaza:*
sper ca te-am ajutat big grin

2 răspunsuri:
| Bogdan13123 a răspuns:

Sony vegas pro 11(e bunicel), dar daca nu ai pc performan, experienta s.a.m.d iti ajunge windows movie maker, pe care-l gasesti in program files de ai xp.