| delonia a întrebat:

Cine stie unde as putea gasi in Bacau o cana rosie cu buline albe? Tb sa-i fac un cadou cuiva si stiu ca asta isi doreste happy

2 răspunsuri:
| Cuky1000 a răspuns:

Daca vrei sa-i faci cuiva acest cadou, acea persoana cred ca ar aprecia mult mai mult daca tu ai face acea cana, nu daca ai cumpara-o.Chiar daca nu iese perfect, va sti cu siguranta ca ti-ai dat toata silinta! Bafta!

| delonia explică (pentru Cuky1000):

Nu pot sa spun ca e o idee rea dar m-ar costa mai mult materialele decat cana gata facuta