| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie unde pot gasi o sala de gimnastica in bucuresti da sa fie in apropiere crangasi? va roog! fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa(mare) laughing!

4 răspunsuri:
| Dumb0 a răspuns:

( de fapt ideea era unde sa pot face parkour adica saltele si raaampe big grin ) [cine stie site cine nu... sa sa dea la o parte laughing ]

| ClickSiCastigi a răspuns:

La 1 Mai la Bamboo Fitness! Eu ma duc acolo, au super aparate, toate conditiile si uimitor super preturi. De curand am ainceput sa fac pilates. big grin

| stefaniaa116 a răspuns:

Da, eu stiu, am fost de vreo 2 ori si e ok. Au si sauna, iar preturile sunt ok: matrix gym, e chiar la piciorul podului.

Enjoy happy

| stefaniaa116 a răspuns:

E vorba de Podul Grand.

Uite si site-ul lor: http://www.matrixgym.ro/index.php?comm=contact

E dragut, nu e scump, nu e de fite, dar merge.

Sper sa-ti placa:)