| anonim_4396 a întrebat:

Cine vine la Peninsula, in Targu Mures?

14 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Poate prin august-septembrie, tot planuiesc un tur al tarii. Te oferi ghid?

| psiholoaga a răspuns:

Wow, "Catalina". Am ajuns deja la stadiul in care ne spunem pe prenume?rolling on the floor

| psiholoaga a răspuns:

Enigma, nicidecum. Ma simteam doar in dezavantaj, eu nestiindu-ti prenumeletongue In plus, eu nu vin peste tine cand "incerci sa te lipesti", tu te bagi in fata mealaughing

| Flav a răspuns:

Ne inviti la tine?hee hee. Am fost acolo acum cativa ani la manastirea Recea daca nu ma insel happy

| Lotte a răspuns:

Oh ce-as vrea sa merg day dreaming Dar mama nu cred ( sigur! ) ca o sa ma lase pana la Targu Mures... abia astept sa cresc mare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adina, as veni eu, insa tu ai prieten.asa ca..., tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ti-am scos limba, dar nu ma lasa ...sunt majuscule...hai ca mai incerc...na tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Offf! nu am simtit cand mi-ai scos limba.mai incearca, cred ca inca nu ti-am simtit buzele tremurande cum ma apasa pe gura. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Off! Catalina, cand incerc si eu sa ma lipesc, apari tu si imi sufli tot. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@psiholoaga-sa inteleg ca ai pretentia sa spun d-soara psiholog? ok! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@psiholoaga-cum stii tu sa iesi din ''stransoare''. de data asta, ai castigat, insa eu zic sa nu jubilezi prea mult. laughing tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@psiholoaga, sigur ca da..., cu drag.happy
daca veniti prin zona mea, anuntati-ma, poate ne intalnim...happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt din tg mures poate ne intalnim la tiestosmug

| Rockoteca a răspuns:

Eu nu pot :(
Incearca pe forum la www.rockoteca.info poate gasesti pe cineva