| wforweirdo a întrebat:

CHILDREN OF BODOM la Peninsula, Târgu Mureş, 26 august! Mergeţi?

5 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Multam de invitatie, ungu, da' eu in perioada imediat urmatoare am RHCP si nu cred ca pot sa ma duc la doua concerte in interval de 5 zile.Children of Bodom or sa tot mai vina, pe RHCP cred ca e singura data cand ii voi prinde.Si vad ca la Peninsula nu vin nici trupe bune, in afara de CoB.Deh,management unguresc, de asteptat!

| wforweirdo explică (pentru Dumnezău):

Mie nu-mi pasă de celelalte trupe, şi da, ai dreptate, COB vor mai veni, dar cine ştie unde. Şi oricum, dacă ai fi tu în locul meu, la 30 de minute de ei, nu cred că ai rata aşa cevathinking

| LastChance a răspuns:

Da, am să fiu acolo.

| Aneurysm a răspuns:

GUNS N' ROSES la Rock The City, Bucuresti, 29 iunie. Vreau sa merg, dar sunt examenele ('ga-mi-as in ele) si nu pot; _________________________;

| LastChance a răspuns (pentru Aneurysm):

Nici nu merită să mergi pentru Guns n' Roses. Poate pentru Godsmack, Black Label Society sau Heaven Shall Burn.