| Biutsssaa a întrebat:

Cine vrea funda, pe gratis!:X:X

Răspuns Câştigător
| adi4ever a răspuns:

Vad ca incerci sa dai din putinul tau tuturor! Bravo, un exemplu de urmat!

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Termină, te rog, cu aceste copilării!
Nu mai promova cerşetoria şi citeşte regulamentul site-ului: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente!

| clau25 a răspuns:

Mda mi-ar placea, dar nu sunt sigura ca o sa dai asa ca mai bine muncesc si primesc decat asa pe gratis nu o sa fie atat de placut

| B3happy a răspuns:

Buna. eu as vrea big grin

| 1fluturas a răspuns:

M-ati disperat cu funda asta, care-i treaba dom'le cu ea? ce se intampla daca ai funda? eu cum pot da funda?

| xAimeeRO a răspuns:

Eu te rog mereu mi-am dorit funda eu dau si nimen i nu-mi da si mie... FunDiTssalove strucklove strucklove struck; x?

| Kiddadx a răspuns:

Eu.te rog.

| RiPpEr_3763 a răspuns:

Eu :d

| cancelarul a răspuns:

Chiar asa de mult inseamna fundele astea pentru voi? Nu inteleg de ce sa primiti funda daca nu a-ti ajutat pe nimeni mi se pare pur si simplu stupid... vreti totul dea gata...

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Nu vreau D:

| Izzaabellaa a răspuns:

Eu nu ca oricum nu primesc asa ca...

| UKFdubstep a răspuns:

Eu.da asa fra nimic atunci da

| lovesunshine a răspuns:

Euuuuuuuuu

| scr8mby a răspuns:

:* daca se poate?