| D33d33wttzzaaaaaaa a întrebat:

Cine vrea 'raspuns castigator'?

Răspuns Câştigător
| M4RK a răspuns:

Vreau eu happy

15 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

BUBU-LINA- Dara vrea mereu fundita? Scuza-ma, am avut onoarea s-o cunosc personal si e o doamna in adevaratul sens al cuvantului, asezata la casa ei( pardon, imi permit sa folosesc personalul asta datorita spatiului virtual, mai potrivit poate era dumneaei). Asadar, nici nu-mi e necesar sa analizez raspunsurile ''ei'' fata de-ale tale fiindca e mare diferenta de atitudine. Daca vrei sa mai faci ironii sau aluzii, fa-ti-le c-o persoana c-un nivel mai jos ca tine ca s-ar putea altfel sa cazi in ridicol. Intre tine si Dara e o mare diferenta, la fel cum e-n si-n mine fata de ea, fiindca e-o persoana foarte matura, cu experienta si cu capul pe umeri fata de noi astia tineri.
Asa ca lasa invidia. TPU.-ul e un site de a-ti oferi sfaturile nu de a arunca cu noroi.
Iubeste-ti aproapele, sau cum era una din ''fericiri''? Credinciosi prin vorbe si nu prin fapte. Sincer, ii vad la orice colt de strada si sunt saturat. Ca sa nu zic sictirit. Toate cele bune!

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Rusinica...

| Gabystelistu95 a răspuns:

Si la ce ajuta asta? Ca sa urci in top? Pai nu ajuta asta cu nimica.

| inna a răspuns:

Toti vrem si ne bucuram cand am fost de ajutor cuiva...asta e o mare statisfactie.

| M4RK a răspuns:

Vrea bobica sa se joaca cu eahee hee, sau mai bine fac o salata de funda happy

| BUBULINA a răspuns:

Dara vrea mereu fundita

| Ben. a răspuns:

My ass!

| Sabwy a răspuns:

Toata lumea cred ca se bucura cand primeste un raspuns castigator, pentru ca stie ca a fost de ajutor cuiva...

| Mwhahahaa a răspuns:

De ce intrebi?

| Mwhahahaa a răspuns:

Intr-adevar @rockdyadeea, intrebarea ta este foarte inteligenta, trebuie s-o bag neaparat la favorite.raised eyebrows

| DeMentaa a răspuns:

Eu nu ma nici un raspuns castigator crying

| YepIsSuspended a răspuns:

Intrebarea era,, Cine nu vrea''laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm, te'am ajutat mult prin raspunsul meu, nu?

| totul-online.tk a răspuns:

Eu .