| Meh a întrebat:

Cine vrea sa faca schimb de conturi cu mine pe IMVU? xDAm mai multe conturi care nu le folosesc.

Răspuns Câştigător
| ☺ Smile ☻ a răspuns:

Imi dai te rog un cont? eu nu reussc sa fac idu meu ellysa16 mersi.

6 răspunsuri:
| Meh explică:

Dau fundita pentru cel mai frumos cont. xD

| Buteerflii a răspuns:

Eu vreau.am si eu un cont care o fost vip daca vrei sa facem schimb...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau un cont please. chiar daca nu are nimic pe el. pleasee mult:X nu reusesc nici eu si ma enerveazasad am avut si eu un cont dar numai stiu pe ce email. Si vreau un alt cont dar nu reusesclove struck teroggg love struck idu`l. meu vivi.vivy
bb` puppy dog eyes

| Sictirr a răspuns:

Desigur id meu puffy_gaby12 si ne dam conturile acolo

| Sictirr a răspuns:

Haidee ma au am unc cont care a fost vip si e frumos qBeibiiInnocent se numeste

| Sictirr a răspuns:

Heii, eu pot face credits. Am rpogramul Imvu Hacker. Cine vrea sa imi dea pass