| AlexUnder a întrebat:

Cine vrea sa ma ajute la siteul http://CuSteaInFrunte.tk uitati-va pe prima pagina la anunt pentru detalii si lasati acolo sau aici id cine am ajuta ii

1 răspuns:
| Dante_1214 a răspuns:

Numele siteului e penibil,ideea e buna,dar pentru ce vrei asa ceva? vrei sa-ti scoti bani din el? daca da,lasa-te, presupun ca folosesti un domeniu gratuit si ca habar n-ai o boaba de programare sau alte chestii legate de WEBSITES, in cazul in care o faci doar din hobby, poti sa gasesti un forum/site care accepta ajutor (unul de profesionisti de preferat) gen www.darkshare.ro. Repet, daca vrei sa scoti bani din el, lasa-te, o sa lucrezi ani intregi pana o sa scoti tu 1 $... domeniile.tk sunt aproape inexistente pe google.ro,iar daca un search engine nu gaseste siteul, 90% din trafic e PA PA.