| anonim_4396 a întrebat:

Cine vrea sa ma ajute la teme de acum inainte?

9 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Te ajut eu, dacă mă plăteşti cu 5, 2 $/oră. laughing

| yoo23 a răspuns:

Ajuta-te singura, ai si net, si si parinti/prieteni pe acasa. De aia ai minte.

| Wihaela a răspuns:

Eu eu! dar depinde in ce clasa esti! daca esti mai mic(a) decat mine, o voi face cu placere :*
sunt in clasa a 4-a si am 11 ani big grin

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pai, daca n-ai citit rezolvarea temelor pe TPU e interzisa. Citeste aici: http://www.tpu.ro/blog/?p=829. Dar poti sa dai pe www.google.ro si sigur gasesti cate ceva ca sa te ajute.

| Onutzyk a răspuns:

Am si eu intrebare:
De ce nu iti faci tu temele ca un elev normal? De ce trebuie altul sa se chinuie in locul tau?

| adi4ever a răspuns:

Mama omida

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Mama sau tatal tau rolling on the floor De pe tupu sincer nu cred ca o sa te ajute cineva rolling on the floor)

Lol ce anunt rolling on the floor

| Izz a răspuns:

Eu as vrea. Dar trebuie sa stiu ce clasa esti.

| anutzaboloca a răspuns:

Da multumesc tutturor pentru complimente... celor care mi-au scris complimente bineinteles.

Întrebări recente