| Enys a întrebat:

Cine vrea sa-mi fie prieten cand am nevoie si la fel isa-l ajut si eu pe el daca vrea sa-mi fie prieten.

Răspuns Câştigător
| Daiana_1737 a răspuns:

Eu vreau big grin

4 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

Prietenia se formeaza pe baza momentelor petrecute cu persoana respectiva, pe baza increderii pe care o aveti unul fata de celalalt, ajutorul pe care vi-l veti da neconditionat.
Prietenii se descopera, nu se cauta!happy

| Visatoarea a răspuns:

Aici e TPU. ne ajutam reciproc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti gay?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce eşti aşa disperat după prieteni? Noi te ajutăm chiar dacă nu eşti in friends list. Şi dacă te avem în listă cu ce te încălzeşte? Ai mai mulţi ca ceilalţi? EXTRAORDINAR!