| Andre a întrebat:

Care vrea sa imi fie prieten? sad; x

P. S Am nevoiehee hee

8 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

I wantlaughing

| Skylar a răspuns:

Matrimoniale.ro

| gabrielutzu a răspuns:

Daca vrei un prieten adevarat, ia-ti un caine sau o pisica.Nu o sa te tradeze niciodata.Printr-e oameni,poti cauta orice altceva,un partener de pat,un "finantator" cu care sa mergi la mall,un ipocrit care sa se dea a fi un prieten adevarat, orice altceva asemanator. Daca vrei asa ceva, o sa gasesti fara numar.

| 112garcea a răspuns:

Eu.

| Anapoda a răspuns:

Buna! vad ca si tu esti in cautare de prieteni adevarati care sunt foarte rari in ziua de azisad dar eu nu stiu exact ce fel de prieten cauti tu...prieten ca iubit sau prieten ca prieten?hee hee mi-ar face placere sa te cunosctongue:*

| xZozole a răspuns:

Eu vreau happy

| Teo a răspuns:

Buna.Lasa-mi un ID de mess si vorbim.happy

| Alex10Rujan a răspuns:

Cati ani ai