| ♣ Ma®®yE [;x] a întrebat:

Cine vrea sa vina vara? big grin

Răspuns Câştigător
| otypa a răspuns:

Eu.

16 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Eu vreau sa vina macar primavara, dar da, as vrea sa vina vara ca m-am saturat de ploaie si cer innourat

Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Ea vine oricum...si pentru cei care nu vor!

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Nu te mai bucura asa tare...ca in curand nu o sa mai avem iarnasad. Si asa anul asta la Bucuresti nu a nins decat de cateva ori...

Bula
| Bula a răspuns:

Eu! Dar sa tina mult! big grin

cristian
| cristian a răspuns:

Vara cui?

| Swabia a răspuns:

Aham...asa vrea!happy... Din simplul motiv ca m-am saturat de haine groase...Cand vine sa ma anunti si pe mine!big grinhee hee

| stardeea a răspuns:

Da sa stam la soare sa ne bronzam. dar mai intai sa vina primavara sa simtim primele raze de soare ...sa ascultam pasarile in parc.

| ada a răspuns:

Eu vreau! Nu neaparat ca imi place foarte mult, dar se va petrece ceva minunat in viata mea atunci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa vina vara. m-am saturat de hainele groase dar si de intretinerea asta explodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Vara este anotimpul meu preferat, urmat de primăvara și toamnă.
Vara ziua este mai lungă, mă pot bucura mângâierea razelor de soare, să port haine vaporoase.
Mă simt plină de viață, liberă!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa vina, dar sa nu mai plece. urasc umezeala si ploaia si norii negrii sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Euuuuuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa vina varaaaaa!sad
e asa frig afara desi e primavara!
macar sa se incalzeasca vremeabig grin

| zuzukaeu a răspuns:

Wow oare cine nu vrea mai bine intrebai cine nu vrea, normal ca abia ateptam ne-am saturat de haine groase si de frig

| bordeiuta a răspuns:

Eu, eu!
Iubesc vara, iubesc soarele, iubesc sa fac baie in mare, deci...
O astept cu nerabdare tongue

| stilldead a răspuns:

Euu!
Numai fac fata stresului de la scoalaaaa!