| amy1513 a întrebat:

Cine vrea sa vina vara mai repede?

Răspuns Câştigător
| kiki a răspuns:

Eu eu eu eu eu eu eu eu eu eu eu eu! cand este iarna, frig, zapada efectiv intru intr-un fel de depresie si chiar hibernare.nu suport sa ies din casa. daca nu lucrez stau si cate doua saptamani si vb serios inauntru.am tot ce imi trebuie in casa. noroc ca stau la parter si am magazinul mura in gura.sau sunt instare sa imi trimit vecinii la cumparaturi.sunt o catastrofa! vreau sa vina vara sa ma intind la soare, sa ma bronzez ca ador bronzul.sa vad verde in fata ochilor ca iubesc verdele, sa nu am atatea tzoale pe mine care ma sufoca si simt ca n-am aer! apropos- sa va fac un pic in ciuda sunt intr-o tara exotica si e caldutzzzzzzzzzz-cand se face cald si la noi, anuntati-ma si pe mine si vin acasa! salutari tuturor!

6 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Cred ca majoritatea vorhee hee mai ales cei care nu stiu sa schieze sau sa mearga pe patinehee heecare se plictisesc iarna in casahee hee

| Biby a răspuns:

Bună!
Euu! Vreau atât de mult să vină vara şi să plec la mare.

| dasda a răspuns:

Eu!straight face.Da` nici primvara nu vrea sa vinaacrying. Urasc friguustraight face. Vreau sa afie cald:X sa las aksa geaca, fularu si caciulitaa;-x

| mhg a răspuns:

Eu, eu! Urăsc frigul.

| kathyangel a răspuns:

Eu!
Abia astept :* love struck

| Smile_8278 a răspuns:

Eu sa vina cat mai repede m-am saturat de gerul asta big grin