| M a întrebat:

Cine vreti sa castige la Romanii au Talent?
argumentati raspunsul
dau funda.

Răspuns Câştigător
| Cezar a răspuns:

Tutu Adrian, merita din plin sa castige concursul.
Deoarece, in tot ceea ce face pune pasiune, si canta fenomenal, ala da rap adevarat.
Bine inteles ca mai sunt si alte persoane preferate.
Dar semifinala de astazi doresc sa o castige el.
Vom vede la FINALA, cine as dori sa castige.

10 răspunsuri:
| Cezar a răspuns:

Bai desteptilor, o sa va schimbati parerile, dupa ce o sa vedeti si celelalte semifinale, asta a fost prima semifinala, pana atunci mai sunt si altii, si nu prea cred ca o sa vreti tot iustin sau altii din prima semifinala.

| Maria02 a răspuns:

Pai...ori Iustinlove struck[love struck], Ori acea doamna cu 400 de piruetre,( 1. Iustin pentru ca asa ceva nu cred ca mai gasesti nici unded, asa talent adevarat, 2.pentru ca nu stiu cum o femeie dupa 400 de piruete nu a lesinat)...

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Eu as vrea sa castige Narcis,pentru ca o voce atat de frumoasa nu poate fi intrecuta de nici'un dans, nici'o scamatorie, nici'un teatru sau vreun fel de gimnastica.Acest baiat are o voce inconfundabila, extraordinara si acesta se poate numi in adevaratul sens al cuvantului ''TALENT''. Ceilalti nu pot spune chiar ca au talent caci prin ani de munca poti dobandi aptitudini cum ar fi cele ale grupului de gimnasti. Narcis, merita din plin aplauzele celor din jur si premiul cel mare pentru ca el a dovedit ca are cu adevarat talent happy

| Alice1122 a răspuns:

Eu vreau sa castige adrian tutu parca il chema are o voce frumoasa si talent din plin

| Jeozelin a răspuns:

Eu as vrea sa castige fata acea cu cainele care danseaza a fost tare super si am si eu un catel ca acela big grinbig grinbig grin

| Beastboy a răspuns:

Pai...parerea mea este ca va castiga baiatul acela de 17 ani(contratenorul) rar vezi un astfel de talent

| Alycaaaa a răspuns:

Eu vreau sa castige Narcin Iustin Ianau deoarece are o voce superba si Romania nu mai poare pierde un astfel de talent.

| Crysstynaa_1272 a răspuns:

Tutu adrian sau cei cu rapu din timisoara ei merita sa castige

| Anonim_1678 a răspuns:

Cred ca cel mai mult ar merita Narcis. Eu am votat pentru el de vreo 3 ori... a fost cel mai bun dintre toti desi spectacolul a fost foarte frumos

| deamoncomand a răspuns:

Alin imnre sau cum lo chema pentru ca danseaza f. bine ca michael jackson e f. greu si acest efort ar trebui sa castige dar sunt o gramada de participanti nu stiu daca el o sa castige dar alin imnre as vrea sa castige