| Dean1996 a întrebat:

Cine vreți să câștige Românii au Talent? Argumentați.

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Adrian Tutu love struck
as mai vrea si Iustin Nanau sau Ballance

| AG a răspuns:

Macar tu sa nu imi dai stupidlaughing
Am mai spus asta de o mie de ori, poate mai mult. Imi doresc sa castige Narcis, chiar vreau sa castige el, deoarece e talentat. Nu ca Adrian[aici sariti pe mine acum, hai hai nu va sfiiti, apasati pe stupidwinking].

| Mălinuşaaa a răspuns:

Heii kiss. Pai eu una as vrea sa castige Adrian Tutu (Lil` Shean) :X Deoarece ore o voce foarte buna. danseaza bine day dreaming e dragutsss. bine asta nu e o kestie pentru care sa kastigi ca esti frumos laughing dar plus ca are si un caz foarte dificil sad pakat ca si-a pierdut parintsii straight face Dar oricum sper ca el sa castige :X Dar u? cine ai vrea?tongue Fundita?batting eyelashes kiss

| MaryaSiAtÂt a răspuns:

Buna.Eu as vrea sa castige Tutu Adrian,deoarece este un om modest, simplu, cu un talent foarte frumos.Adrian este un baiat frumos(pot spune ca m-am indragostit de el love struck), si pe deasupra este un adevarat luptator, dupa cate i s-au intamplat a mers mai departe nu s-a lasat invins. Sper din tot sufletul sa castige. funda? te rogggggg

| măcheamăăăî a răspuns:

Medea,imi place ce face.

| MihaiFCB a răspuns:

Tutu clarrrrrrrrrrrrrrr mai e nevoie de argumente?

| lavinia_2304 a răspuns:

Adrian Tutu.are un caz grav si are nevoie mare de acei banuti fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adrian Tutu ca e talentat.

| SoaDFanVali a răspuns:

Stefan - are talent baiatu si mi se pare pe de alta parte foarte de treaba. + a invatat de la cei mai buni:mache, dinu, lucius (alti baieti care practicau sportu Freestyle Football.Dar, in op. mea, Narcis merita cel mai mult premiul:are o super voce