| abcdefg_8927 a întrebat:

Cine a-ti fi vrut sa castige la Romanii au talent? Sa argumentati raspunsul

8 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Narcis Iustin Ianau. Pentru ca o voce ca a sa este extraordinara, si foarte rara. Contratenorii la ani sunt ceva foarte foarte rar.
Sau fetita, Rebeca. Iar pe locul 3 l-as fi pus pe barman. Un adevarat entertainer.

| aliceinchains a răspuns:

Bună,
Valentin Dinu mi-a plăcut cel mai mult. Are o voce superbă, melodiile au fost destul de grele, mă mir cum nu s-a afirmat până acum...

| angelwithgreeneyes a răspuns:

Adrian tutu

pentru ca si compus

a si cantat bine

si am vrut sa castige si rebeca neacsu
si narcis

fiind ca au voci rar intalnite

| OHmyGosh a răspuns:

Narcis Iustin, deoarece ridica atatea octave!
N-as fi vrut Adrian, pentru ca a venit sa se milogeasca.

| dutsa24 a răspuns:

Eu am vrut sa cistige ftr ftr mo0lt Adrian Tutu asa cum sa si intimplat, chiar am si pariat cu sora...
in primul rind m-a impresionat povestea lui de viatashi chiar merita ca sa apara si soarele in viata lui
plus la toate are un glass de aur.cinta totul din viata, cintecele lui iti ajung la suflet
superr
dar tu cine ai fi vrut sa cistige?

| Andraanda a răspuns:

Pai ...Eu am dat sms La tutu desii vroiam sms la cosmin Beatbox.Dar am dat la tutu pentru ca m`am gandit ca el nu are nimic Si acei banii ii vor trebuie in viata Si totusi sunt foarte happy ca a castigat happy

| rozalia10 a răspuns:

Adrian