| aaluuy4 a întrebat:

Cineva din Constanta. Cum pot sa ajung la Cityplex Tomis? De la gara. Multumesc. Ofer funda(dar nu stiu de ce nu mi-a mers sa dau zilele acestea, insa voi incerca).

Răspuns Câştigător
| Miranda29 a răspuns:

Intrebi unde este parcul garii si de acolo mergi drept pe bulevardul Ferdinand pana ajungi la intersectia cu strada siretului.Si de acolo deja se vede mall-ul.

1 răspuns:
| SweetLikeaLemon a răspuns:

Mergi in statia de troleibuz, iei 43-ul si cobori in centru (intrebi pe cineva a cata statie este, eu nu mai stiu exact), si ar trebui sa gasesti Tomis Mall-ul (Cityplex este in Tomis). Siii daca nu gasesti, mai intrebi pe cineva, nu-i mare chestie.

Întrebări recente