| Cute Ss a întrebat:

Cititi revista Bravo sau (daca sunteti fete) Cool girl? Ce parere aveti despre acestea?

17 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Imi place mult revista Bravo Girl, este chiar foarte buna pentru mine ca adolescenta. Imi place cel mai mult rubrica "Faze penibile"... trebuie sa invatam sa trecem peste fazele de genul "unde sa ma ascund" cu mult umor big grin.

| IO.oanaa <3 a răspuns:

Da sunt super! love struck In plus mai citesc si popcorn love struck Multee posteree love struck uhh happy

| Bianca26bb a răspuns:

Sunt niste reviste ok... in general le iau sor'mea si o conving eu sa imi dea sh mie revista sa o resfoiesc big grin.

| DianaLostInDreams a răspuns:

Pai citesc mai mult Cool Girl. O citesc de mult timp.

| dyddyyyx18 a răspuns:

Da, citesc si Bravo, si Bravo Girl si Cool Girl.winking U?

| loredana2012 a răspuns:

Citesc Bravo...Cool Girl mi se pare cam penibila...

| fsdfdsfdsf a răspuns:

Imi place mai mult popcorn :p

| MyTzZy a răspuns:

Super!big grin

| madalykuka a răspuns:

Le iubesc,,,love struck
daca esti fata si ti le periti si vrei sa fii in pas cu moda si sa stii si ce sa mai intamplat cu vedetele tale preferate ti le recomand cu dragwinking
de asemenea iti mai recomand si popcornwinking
te pup :*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei citesc revista Bravo si revista Popcorn love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super bravo o iau tot timpul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super eu prefer cool girl o citesc de mult mult timp ma ajutat mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum spunea si dd mai interesanta e revista popcorn acolo gasesti mai multe informatii despre vedete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anonima: pai ce raspuns sa am? am citit aceasta revista si mi s-a parut si interesanta si cam ciudata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ssssssuuuuuuupeeeeerrr!

| bianka_7238 a răspuns:

Imi plac amandoua

| zoe_1987 a răspuns:

Super,cool misto, tare