| βέiiiβiiişoor a întrebat:

Cn imi apune ce trasnai a facut prin calasele a 5-8... funda! Dar sa fie amuzante! dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...
1.in clasa a 7-a l-am speriat pe profu` de mate cand a intrat in clasa. Vroiam sa-l sperii pe un coleg si crying a aparut profu` laughing. Si m-a scos la tabla phbbbbt da` norocu` meu ca m-am descurcat.

2. Jos, la banca unui coleg, mi s-a parut ca este o bluza. Bine ca nu am pus mana si am miscat putin cu picioru` da` erau chilotii lui rolling on the floorlaughing

3.La ora de sport (in clasa a 5-a) ne jucam ``Alergatea`` impreuna cu profu` de sport si i-am pus piedica laughing dar fara intentiehee hee

4.Tot in clasa a 5-a, am vrut sa ii arunc creta colegei de la tabla si i-am aruncat creta in cap profei de romana laughing fara intentiehee hee.

5.In clasa a 6-a, vroiam sa scapam de ora de geografie si sa ne ducem in curtea scolii, unde aveau sportul cei de clasa a 7-a.big grin. Eu am ``tras`` pasta dintr-un pix si m-am murdarit rau la gura ca sa imi dea voie afara. Am iesit si m-am dus la profu` de sport sa il rog sa ne ia de la ora de geografie. Si a functionat happy

6.Eram cu tavita cu apa colorata de acuarele (tocmai terminasem ora de desen) si ma indreptam cu o colega catre baie. Nu stiu cum am facut ca m-am impiedicat (sau poate mi-a pus cineva piedica) si toata apa s-a dus pe camasa profei de bio laughing rolling on the floor. Dar nu m-a observat...sau s-a prefacut ca nu m-a vazut pentru ca nu a pomenit niciodata de acest nefericit incident laughinghee hee

sunt mai multe, dar mi-e greu sa stau sa mi le aminteschee hee.

winking

4 răspunsuri:
| foreverANDaDAY a răspuns:

o data am facut-o lata da rau de tot
in clasa a 5 am fazut un abaiat super dragut si mi-a placut de el l-am vazut cum punea chestii intr-un dulap care am crezut ca e al lui mi-am luat inima in dinti si i-am scris o scrisoare de dragoste i-am pus-o in dulap si am plecat mai tarziu am vazut ca u baiat citete scrisoarea nu era baiatul de care imi placea m-am dus la el si l-am intrebat daca e dulapul lui si el a spus ca da am crezut ca mor de rusine dar i-am spus ca scrisoarea era pentru un baiat pe care l-am vazut ca ii umbla in dulap el a spus ca s-ar putea sa fie cel mai bun prieten al lui si m-a dus la el am fost foarte fericita chiar el era acum el e iubitul meu happy end:-)

Răspuns utilizator avertizat
| andreutz99 a răspuns:

Profesoara era bolnava si a venit o babaciune cand zicea sa ies la tabla mergeam si scriam la misto si o strambam pe la spate.In banca cand se intorcea cu spatele luam cornu rupeam si ii aruncam in cap. Dadeam biletele si cand zicea cine a dat ziceam ca a mancat prea mult corn cu rahat si are halucinatiilaughing. Cu bine PINKIE COOL

| lAuRitAs a răspuns:

Pai incepand cu legarea sefului clasei, sefu tocilarilor si tarat pe holu scoli, 2. i-am lua ghiozdanu il am aruncat in toaleta si am tras apa laughing), mai multe nu am timp sa iti zic ma grabesc acum, pa wave astept fundita
happy