| Smackdown a întrebat:

Cine imi da un link cu un program care creaza text care se misca in format JPEG?

4 răspunsuri:
| Smackdown explică:

Sau gif macar

| BiiBiis a răspuns:

Nu exista format JPEG care sa aiba animatii sau scris care se misca decat GIF.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://209. 85. 135. 132/search? cu=cache:A22qzi1oqzoJ:3d2f.com/tags/jpeg/animator/+jpeg+animat+download&cd=1&hl=ro&ct=clnk&gl=ro
http://209. 85. 135. 132/search? cu=cache:E4ESzEf5npMJ:www.gif-animator.com/+jpeg+animat+download&cd=2&hl=ro&ct=clnk&gl=ro

| sonydj a răspuns:

Nu poti. sunt doar gif-urihappy