| SSScr a întrebat:

Cn stie pe la ce ora si pe ce program e meciul de diseara Dinamo-FC Barcelona? funda.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pe Digi Sport 1 si Realitatea TV, de la 20, 15. Numai bine!

10 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Astazi la 20:30 pe Realitatea TV.

| ℓαυяα a răspuns:

Amicalul Dinamo - FC Barcelona este programat sambata, 11 august, de la ora 20:15, live pe realitatea tv si digisport.

| NicoClaudita a răspuns:

20:15. funda te rog?

| luby a răspuns:

Astazi la ora 20:15 pe digi sport 1

| Buzatu_Adrian_Emil_1974 a răspuns:

20:15 Digisport1

| CerceiiVorbitori a răspuns:

Astazi la 20 : 15 pe RealitateaTv

| Inthesky a răspuns:

La ora 20:15 pe digi sport asa cred

| Aηdrèi a răspuns:

20:15 Realitatea TV

| Iuli22Jackie a răspuns:

Meciul e sigur la 19:00 dar nu stiu canalul... incearca sport.ro, tvr1, protv, digisport, gsp sau dolcesport ( cica sa nu fie pe niciunu) laughing

| 7Cosma7WW2 a răspuns:

Astazi poti sa te uiti la meci de la ora 20:15 pe Realitatea TV sau pe Digi Sport 1. happy Sa castige cea mai buna echipa!