| Anaaaaid a întrebat:

Coduri la sims? Cat mai multe. Funda mareee!; x.

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Daca scrii boolprop testingcheatsenabled true si dai clik pe un sims in timp ce apeshi shift ii poti face vampiri, sa-i faci sa-i rapeasca extratereshtrii etc. motherlode-primestibani aging x (unde x este on sau off): Simsii nu imbatranesc

deleteAllCharacters: Stergi toti simsii din unghiul camerei vecinilor

exit: inchizi consola

expand: Maresti consola

help: Lista tuturor codurilor

help x (unde x este codul cautat): Afiseaza informatiile codului dorit

kaching: +1000 Sim bucks

motherlode: +50000 Sim bucks

StretchSkeleton: Modifici talia simsilor

vsync x (unde x este on sau off): Activezi sincronizarea pe verticala

boolprop displayNeighborhoodRoadsWithModel (True/False): Activezi/dezactivezi podurile din vecinatate

boolprop displayNeighborhoodProps (True/False): Activezi/dezactivezi imobilele din vecinatate

boolprop objectShadows (True/False): Activezi/dezactivezi umbrele obiectelor din exterior

boolprop displayNeighborhoodRoads (True/False): Activezi/dezactivezi drumurile din vecinatate

boolProp guob (True/False): Activezi/dezactivezi umbrele obiectelor din interior

boolprop displayNeighborhoodWater (True/False): Activezi/dezactivezi sursele de apa din vecinatate

boolprop displayNeighborhoodFlora (True/False): Activezi/dezactivezi copacii din vecinatate

boolprop carsCompact (True/False): Activezi/dezactivezi detaliile masinilor din imprejurimi

boolprop renderSelectedSimLevel (True/False): Activezi/dezactivezi functia prin care zidurile nu mai taie simsul selectat

boolProp displayPaths (True/False): Activezi/dezactivezi functia prin care vezi drumurile pe care le iau simsii

boolProp simShadows (True/False): Activezi/dezactivezi umbrele simsilor

intProp maxNumOfVisitingSims 8: Inviti mai multa lume la petreceri

boolProp snapObjectsToGrid true/false: Activezi/dezactivezi functia prin care plasezi obiectele dincolo de grid

social_debug: Previi reactiile sociale

nosound: Dezactivezi sunetul

f: Modul full screen

r[lungime]x[latime]: Alegi rezolutia

w: Modul window

maxmotives: Stare de fericire a personajului selectat

familyfunds (numele de familie al familiei) xxxx: iti da orice suma de bani vrei pentru orice familie de simsi (unde xxxx este suma pe care o doresti).

4 răspunsuri:
| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Motherlode - 50. 000 $
kaching - 1. 000 $
TwinzR2Cute - familia ta va avea gemeni
aging on sau off - personajul tau nu va imbatrini niciodata

boolProp TestingCheatsEnabled true (pentru sims 2)
TestingCheatsEnabled true (pentru sims 3)
ultimele doua coduri : apesi pe SHIFT si pe posta de linga casa ta (dupa ce-l scrii in casuta de mai sus) si acolo sunt mai mult optiuni: sa-ti schimbi serviciul sau functia, sa te faci vrajitor, vampir etc.

| Psihiatra a răspuns:

Am mentzionat moveobjects on/off cu care poti muta simshii, obiecte sau tot felul ori unde vrei uwinking

| Anaaaaid explică:

Sims 2.

| cinevainpanamea a răspuns:

Care sims? 1, 2 sau 3?straight face