| ColoredLove a întrebat:

Ceva coduri pentru sims? rapid.

Răspuns Câştigător
| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Motherlode - 50. 000 $
kaching - 1. 000 $
TwinzR2Cute - familia ta va avea gemeni
aging on sau off - personajul tau nu va imbatrini niciodata

boolProp TestingCheatsEnabled true (pentru sims 2)
TestingCheatsEnabled true (pentru sims 3)
ultimele doua coduri : apesi pe SHIFT si pe posta de linga casa ta (dupa ce-l scrii in casuta de mai sus) si acolo sunt mai mult optiuni: sa-ti schimbi serviciul sau functia, sa te faci vrajitor, vampir etc.

aceste coduri trebuie sa le scrii in casuta de sus. ca sa o deschizi trebuie sa apesi CTRL+ SHIFT+C toate odata

4 răspunsuri:
| AnonimDinRomânia a răspuns:

Http://www.igtfy.com/? cu=the+sims+cheat+codes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Motherlode.

| kitto a răspuns:

Trebuia sa spui si ce sims ai. 1, 2, 3 original sau nu stiu cum. ma rog cel mai usor e sa scrii pe google ^^ ceva de genul " the sims 1, 2, 3 (depinde ce versiune ai) cheats " sau chiar in romana the sims 1, 2, 3 parole...

| crsN a răspuns:

Ce sims?