| CutuMic a întrebat:

Consola nitendo wii...merita? ai ce face cu ea? distractie sau plictiseala?

3 răspunsuri:
| marius577 a răspuns:

Am si eu de aproape un an(februarie) si e distractiva daca ai jocuri potrivite pentru ea insa nu trebuie sa joci tot timpul pentru ca faci febra musculara.Eu zic ca e ok.

| Thunderstruck a răspuns:

Am de vreo 2 ani si pot sa zic ca nu te plictisesti...trb sa ai multe jocuri si distractia e garantatawinking

| dmrtr a răspuns:

Da, merita... este una dintre consolele mele preferate big grin tongue