| monia a întrebat:

Consumati Pepsi? Daca da, stiti concursul de la Pepsi? Care este produsul participant la concurs?

Răspuns Câştigător
| OaNa_5315 a răspuns:

Produsele participante la Concurs sunt ambalajele Pepsi Regular 2, 5l, Pepsi
Twist 2, 5l, Pepsi Light 2, 5l, Pepsi Max 2, 5l, Mirinda 2, 5l, 7UP 2, 5l, Mountain Dew 2, 5l, comercializate pe teritoriul României de către Organizator si ambalate în ambalaj promoţional, care are inscripţia „2, 5L si o sticla de Bucovina de 1, 5L PREMIU"