| anonim_4396 a întrebat:

Copilul meu mai doreşte un canal de desene animate. Ce să-i cer operatorului de cablu : Boomerang, Duck TV, Nickelodeon, JimJam sau KidsCo?

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

Cere-i Boomerang. Acestia au desenele animate care erau odata demult pe CN. Poti vedea aici Boomerang Online, ca sa-ti faci o parere: http://www.webdessign.net/boomerang.html (merge cu Internet Explorer, si trebuie sa instalezi Sopcast:http://www.softpedia.com/dyn-postdownload.php?p=24855&t=4&i=1 )

| gabrielflorin01 a răspuns (pentru JustCosmin):

Este foarte bun! Şi băiatului meu îi place, în plus, are şi un program pentru preşcolari CARTOONITO! Mersi mult!

| JustCosmin a răspuns (pentru gabrielflorin01):

Cu placere. Ma bucur ca te-am putut ajuta sa iei decizia cea mai buna.

3 răspunsuri:
| JeffHardy2011 a răspuns:

Sall happy! Depinde ce varsta are : daca are 3-4 ani poti sa ceri duck tv su KidsCo, daca are 5-7 ani JimJam si la 7-10 ani Nickelodeon sau Boomerang. Acum depinde ce ii place si lui happy.

Baftawinking.