| NemNUZ a întrebat:

Covrigeii mici si tari cu susan ingrasa?

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

În cantităţi mari, DA! Consumaţi cumpătat nu au efecte negative!

| Konata a răspuns:

Vreau sa-ti spun un lucru: nu te ingrasi de la covrigei, te ingrasi de la statul degeabawinking.

| NemNUZ explică (pentru Konata):

Vreau sa spun ca tocmai acum am venit de la sala, dar asta nu inseamna ca pot sa mananc orice, nu laughing?

| Konata a răspuns:

A laughing, atunci nu cred ca te afecteaza prea mult. Stiu ca e bine sa mananci dupa ora 8. Eu zic sa mananci linistit\a.

| LolaLollita a răspuns:

Depinde si in ce cantitate consumi acesti covrigeihappy Daca mananci incontinuu, ingrasalaughing Dar ca o mica gustare, sunt perfectihappy