| sergiu2525 a întrebat:

Credeti ca filmul horror house of wax(casa de ceara)e printre putinele filme de groaza cu un final fericit pentru supravietuitori?(doar ce l-am vazut)

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Nici mie nu mi s-a parut ca are un final fericit avand in vedere faptul ca din cei 8-10 care au plecat in excursie, doar 2 frati au supravietuit(restul au murit in chinuri groaznice).

10 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Nu mi se pare asa fericit finalul, pentru ca mai toti mor, chiar daca cei doi principali supravietuiesc... oricum, e bun filmulwinking

lolita
| lolita a răspuns:

Tinand cont ca aproape toti au murit si "raul"inca traieste, mie nu mi se pare un "final fericit".

| Diva a răspuns:

Mie personal nu mi-a placut filmele mi se pare ca toate horror-urile sunt la fel

| meioana a răspuns:

Sincera sa fiu nu mi s-a parut cine stie ce filmnu cred ca a are un final fericit...happy

| alexxa a răspuns:

Filmul house of wax nu are un final prea bun...pentru k la sfarsit, politia declara k acel doctor estetician avea de fapt 3 fii nu doi...deci te lasa putin in pom...cat despre frati...il putem considera chiar un final fericit pentru ca pute-au sa nu scpe nici unul...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oauu, mi-a placut filmul ala, mai ales cand i-a taiat degetul cu clestele de sarma sau cum a uciso pe Paris Hilton devil aproape toate filmele horror au un asemenea sfarsit previzibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu l-am vaz nici o data e de groaza sau e facatura

| roxanna_5740 a răspuns:

Imi pare rau c mi-am pierdut timpu` uitandu`ma la house of wax. e clar ca e un film prost, odata ce joaca paris hilton

| cryscyto a răspuns:

Da