| Annaid a întrebat:

Credeti ca o sa fie greu examenul de clasa a VIII-a? big grin

Răspuns Câştigător
| Acasete a răspuns:

Deloc... daca inveti si tu ceva inainte.

8 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Mi se pare apă de ploaie față de cele din alți ani. Mult mai mult mă îngrijorează cel de bilingv. Părerea mea, nu știu de alții.
Baftă

| minnieee a răspuns:

Daca inveti nu o sa fie greu.

| Bloodlines a răspuns:

Daca inveti, nu va fi chiar asa de greu! happy Bafta.

| Annaid explică:

Eu vreau 10 big grin

| Popik a răspuns:

Traba sa stii gramatica si sa faci o compunere interesanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai noi in scaoala am dat simulari de examene si. a fost de difulctate media.La romana am luat 9, 60 si mate 8, 90 din pacate dar puteam cu usurinta 9, 80 la mate daca eram atenta pentru am facut cu diriga subiectele in clasa si m-a scos la tabla acolo unde am gresit la simularea de examen si crede-ma ca am facut perfect problema la tabla fara pic de ajutor.

Eu cred ca o sa ma descurc dar invat desigur in continuare ca nu ai nimic de pierdut.
succes si poate vorbim si la vara vedem ce rezultate am obtinut.

pa pa:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ca o teza. La ambele materii.

| DenisPericolPublic a răspuns:

Examenul este de dificultate medie. Dar crede-ma Pentru un 8 ai de muncit nu gluma. Si eu sunt a-VIII-a. LA romana se va pune accent pe creatie. Citeste Programele scolare si fa cat mai multe teste daca vrei nota mare.