| florynnaa a întrebat:

Credeti ca samponul herbal essences este bun? si daca nu care-i cel mai bun sampon? fundita...big grin

3 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Bun.Eu folosesc Clear, pentru că am avut mătreaţă, şi sunt foarte mulţumită de şampon, acum depinde şi de părul tău, trebuie să încerci cât mai multe şampoane apoi să vezi care ţi se potriveşte.

| DaughterOfDarkness a răspuns:

Este bun acest sampon. Eu de exemplu ma spal cu head&shoulders si sunt foarte multumita.

| ancan a răspuns:

Eu folosesc johnson's. Mi se pare cel mai bun, deorece nu contine atat de multe chimicale, parfumuri etc. Si Dalin-ul este bun.In general cele pentru bebelusi happy

Întrebări recente