| BuMeRaNg a întrebat:

Credeti ca tenisul de camp este un sport bun pentru o fata inalta care vrea sa aiba un corp destul de frumos?

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Absolut. Iti formeaza foarte frumos corpul... Si este pe locul 2 la capitolul cel mai solicitant sport, dupa inot.

3 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Da, este. Mi se pare un sport foarte potrivit pentru o fata...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Părțile cele mai dezvoltate ale corpului pentru acest sport sunt membrele inferioare (gambele și coapsele) și cele superioare (brațele și antebrațele).
Înotul dezvoltă frumos și armonios un corp, fără picioare strâmbe, pachete - pachete, vene la vedere, etc.
Pa, pa.

| elena0505 a răspuns:

Practicarea sportului de catre copiii dumneavoastra este necesara pentru ca favorizeaza o dezvoltare corecta si sanatoasa a structurii osoase, a plamanilor, inimii si a musculaturii. Servicii : * Partener de joc pentru tenis de agrement si mentinerea formei fizice. * Cursuri initiere pentru copii si adulti pe toata perioada anului, de luni pana duminica. * Pregatirea la nivel de inalta performanta pentru copii, junior si adulti in vederea participarii la turnee. * Racordari rachete de tenis * Pregatire fizica*
Preturi Vara
Copii- individual: 50lei/ sedinta
Adulti- individual: 70lei/ sedinta

Preturile nu includ si chiria terenului de tenis care poate sa difere de la o locatie la alta.
Pentru performanta va rog sa ma contactati pentru a va putea face o oferta personalizata.

Contact
Antrenor Daniel Dumitriu
Tel: 0768 990 136
www.facebook.com/antrenor.tennis