| ♣ Ma®®yE [;x] a întrebat:

Credeti in vrajitorii/farmece pentru aducerea persoanei iubite inapoi? Stiti vreo vraja?

Răspuns Câştigător
mlm
| mlm a răspuns:

Nu, sincer nu cred, daca ar fi adevarat asa ceva cred ca multi oameni ar fi fericiti.

63 răspunsuri:
| florin0103 a răspuns:

Ajutati-ma va rog eu am fost cu o persoana 3 ani si 3 4 luni iar acum ea a plecat cu cineva care are mai multi bani ca mine dar zice ca ma iubeste dar nu se poate intoarce la mine pentru ca eu nu am bani. spuneti-mi va rog cum sa fac sa o aduc inapoi ca o iubesc enorm si e tot ce am mai scump,. va rog

| Macingo_Alin_1978 a răspuns:

Nu stiu ce sa cred, daca exista cu adevarat as vra sa imi aduc sotia inapoi

| Boss_Pedro_1980 a răspuns:

Da