| EvelinaAndreea123456 a întrebat:

M-am uitat pe net si am vazut vraji pentru aducerea persoanei iubite inapoi.Voi chiar credeti ca se poate asa ceva, cine a incercat? Sau trebuie sa am puteri sa se prinda

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti am mai raspuns odata aici

https://www.tpu.ro/......-la-niste/

nu s-a schimbat cu nimic parerea mea

| EvelinaAndreea123456 explică (pentru suntserios):

Dar nu dau bani la vrajitoare vreau sa incerc eu

| Goete a răspuns (pentru EvelinaAndreea123456):

Pana si Dumnezeu lasa oamenii sa aiba propria lor vointa si decizie...
Chiar ai fi fericit(a)?

| RAY a răspuns:

Vrajeli sunt trebuie doar sa fii si convigatoare

| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista asa ceva!
Nu poti tine pe nimeni cu vraji si alte porcarii, daca persoana respectiva nu te iubeste si nu te vrae in viata lui.
Maturzizeaza-te si aceepta realitatea, ca nu tot ce zboara se mananca.
Puterile pe care trebuie sa le ai, se cheama inteligenta, ca sa intelegi ca omul nu-i papusa ori marioneta, sa faca ce vrei tu, sau sa te iubeasca doar pentru ca asa vrei tu.

| corbulalbrosu a răspuns:

In aceasta problema singurele persoane autorizate sa ofere informatii certe, corecte si absolut sigure sunt : Mama Omida si celebrele vrajitoare Vanessa si Melissa cunascatoarele adevarului... absolut. laughing

| Clytia a răspuns:

Nu mai bine îți vezi tu de viața ta? Din moment ce a plecat, nu se va mai întoarce. Sau, sa zicem că dacă ar face asta, ar fi ceva foarte prostesc din partea ta dacă l-ai primi înapoi. Încheie odată capitolul cu el. Lasă răzbunarea, lasă "vrăjile" și toate prostiile și preocupă-te de viața ta. El n-ar da nici doi bani pe cât de tot frămânți tu, așa că nu fii naivă! Mergi la un psiholog dacă chiar nu poți să treci peste.

| Maia55 a răspuns:

Hai sa presupunem ca se poate. De ce ai vrea sa obligi pe cineva sa te iubească? O sa te gândești mereu ca o face doar pentru ca e obligat oarecum. Nu o face pentru ca asa simte, deci nu e ok. Nu te mai gândii la asa ceva.

| Patronu1 a răspuns:

Da ce avea frate băiatu ala, *** de aur? E normal sa îți para rău după cineva, dar la tine deja a ajuns o obsesie. Nu, nu exista vraji pe care sa le poți practica tu, nu cel puțin fără sa îți vinzi sufletu lu draq. Și nici mama omida nu te ajuta, aia care citește viitorul în urina. Sfatul meu sincer este sa îți găsești pe altcineva și sa treci o data peste pana nu e prea târziu. Nașpa în viata asta e ca nu e mereu cum vrem noi, ba de fapt rareori e cum vrem noi. Accepta o data ca pur și simplu nu a fost sa fie și move on. Bafta!