| Morenna10 a întrebat:

Ce medote stiti pentru a-i arata persoanei iubite cat de mult o iubiti?big grin

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Bună! Vrei să spui "metode".Păi, gesturi multe şi mărunte.Nu ai nevoie de bani şi cadouri scumpe pentru a-i arăta că îl iubeşti.Fă ceea ce simţi atunci când simţi.Adică i-al pe neaşteptate şi fă tot ceea ce îţi trece prin cap.Nu există lucruri anume,fii originală, tandră. Arată-i că-l iubeşti prin fapte mai mult decât prin vorbe.Şi vorbele dulci sunt binevenite, dar faptele conteaza mai mult. Baftă!

3 răspunsuri:
| kaylla a răspuns:

Ii poti face cadouri, chiar daca nu-s scumpe ca pret, surprize placute si uneori ii poti spune cat de mult il/o iubesti!

| Fabulous a răspuns:

Pur si simplu sa stai mereu langa ea cand are nevoie de tine. Dragostea nu se arata, se simte

| pepy63 a răspuns:

Cadouri,florisi mai ales bijuterii daca tine punga,vorbe frumoase, invitatii la cafea, plimbare e.t.c