| ♣ Ma®®yE [;x] a întrebat:

Cu cati bani poti sa intrii la club Bambo? (bucuresti)

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Cu multi :))
Oricum azi ai fi intrat pe gratis daca esti student. De maine platesti 50 de lei intrarea - plus consumatia...
vezi amanunte la adresa de mai jos
http://www.bamboosportingclub.ro/bucuresti.html

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

De intrat poti si fara bani. big grin
In mai rau caz, bodygarzii te dau afara... devil

cristian
| cristian a răspuns:

Cat mai multi daca nu prea ai ce face cu ei.Pa cuvant.

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Hmmm... Daca ai venituri substantiale, si ai de toate, poti merge la Bamboo, doar daca-ti plac bogatii de carton... Dar daca ai un salariu mediu pe economie si vreun imprumut la banca...ramai acasa...sau mergi cu prietenul/a la o cafenea obisnuita...Eu,chiar daca as avea multi bani, n-as merge in acel loc, doar pentru a respira cu "persoanele cu fite", care nu au principiul valorilor de bun simt...cam atat! depinde ce cauti...si fii sigur ca stiu ce-ti scriu... n-am fost acolo, dar cineva foarte apropiat mie a lucrat acolo...

April
| April a răspuns:

Mai sus, intr-o alta intrebare ne cereai sfatul cum sa iesi din colivie.Vezi ca ai aflat singur:faci rost de bani si te duci la Bamboo...Numai nu stiu daca te primesc la cei 14 ani ai tai...Ca, banuiesc, nu vrei sa te duci cu mama...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

50 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In jur de 1-2 tongueeu am fost in bambo:Xii adevarat ca locul este "de ultima fita"da pentru aia care au de unde sparte banitongueeu am fost in bambo cu 13 mil in buzunarlaughingcand am vrut sa comand o bautura mai tare a fost peste 17 millaughingtot ce e mai interesenat in bambo e ca vin multe"vip-uri"winkingdaca nu aveti bugetul acceptabil va sfatuiesc sa nu faceti un drum degeabatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu 400 euro