| silviucristi a întrebat:

Cu ce distrugem noi siteul? Nu inteleg. Explicati-mi si mie.

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Idem @emanuellex.

| Silvia a răspuns:

Cu întrebări puse degeaba gen ''Cu ce distrugem noi site-ul?'', cu răspunsuri date în bătaie de joc, voturi date aiurea etc.

| ancutsa410 a răspuns:

Unii distrug acest site prin unele intrebari pe care le pun {prostesti} ex: "cine ghiceste cati ani am?" "in ce zodie sunt?" si prostii de genu.

| shtephie a răspuns:

Cu intrebari stupide, infantile straight face

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Nu toti il distrug. Ca in orice alta comunitate insa, exista si rautate. Cei care se incadreaza in aceasta categorie pot distruge doar starea de bine a cuiva prin intrebari sau raspunsuri penibile si rautacioase. Dar cei care doresc totusi sa dea dovada de educatie si caracter frumos, trebuie sa-si pastreze eticheta, comportamentul frumos. Nu exista padure fara uscaturi. Trebuie doar ca noi, cei care gandim pozitiv, sa avem grija ca pe acest site sa existe mai multa padure. Astfel nu se va distruge nimic.

| Fundă25 a răspuns:

Buna!

Ca sa intelegi mai bine, nu toti distrug site-ul. De exemplu, citesti 10 intrebari, dintre care 8 au nevoie de un raspuns, deoarece sunt intrebari corecte, iar 2 dintre ele, au un caracter irelevant. De exemplu: "Cine ghiceste ce zodie sunt primeste fundita." sau "Cand ma voi casatori?". Evident, si atunci cand pui o intrebare "Poze noi ***hi5.com. Dati comm returnez" distrugi site-ul. Multi dintre noi au hi5 si facebook, iar daca toti am pune astfel de intrebari, site-ul nu ar mai fi TPU (=toti pentru unul) s`ar fi numit CPA (=comm` pentru altul).
Site`ul se mai distruge si prin postarea de injurii si jigniri la adresa celorlalti. Majoritatea sunt acele persoane care dau raspunsuri anonime, din cauza aceasta s`a luat atitudine, si s`a hotarat ca raspunsurile anonime sa nu mai fie aprobate. Sunt persoane, ultizitari ai site`ului, care dau raspunsuri tot cu injurii, insa acestia sunt pedepsiti, prin stergerea raspunsului, sau chiar prin suspendarea/ anularea contului.

Sper ca acum ai inteles.
O zi buna!

| BackInTime a răspuns:

Http://SPAM/u.php?user=albertuku sper sa gasesti raspunsul la intrebarea ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste regulamentul TPU si ai sa intelegi. L-ai citit? Ma indoiesc.