| monutza90 a întrebat:

Cu ce luna a anului te identifici si de ce?

11 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
cred ca luna Iunie, sunt o devoratoare de cirese si daca as putea, as manca non-stop, deci abia astept aceasta luna.
O zi frumoasa sa aihappy

| MaliciousDeath a răspuns:

Decembrie.
Chestii contradictorii.E o luna friguroasa, si totusi atat de calda.Ia-o in ce sens vrei.Ambele sunt corecte.

| Niiiicu a răspuns:

Februarie deoarece atunci sunt nascut, atunci sunt nascute si multe rude ale mele, atunci am inceput sa fac mai multe chesti + sa nu uitam ca e luna drgosteibig grin

| Carmen100 a răspuns:

Cu iulie, pentru ca merg la mare si e vacanta, in ciuda faptului ca sunt nascuta decembrie

| dorin1990 a răspuns:

August..deoarece e si ziua mea de nastere si mare parte din culturi incep sa dea rod si sa ne bucuram de fructe.

| Celeana a răspuns:

Cred ca cu luna Ianuarie deoarece atunci m-am nascut! Insa imi plac si anotimpurile calduroase! big grin

| Solon a răspuns:

Aprilie. Pt că vine primavara.

| stefano200 a răspuns:

Ma identific cu primavara deoarece in sufletul meu exista doar soare si blandete

| monutza90 explică (pentru stefano200):

Bravo happy

| Niiiicu a răspuns (pentru stefano200):

Frumos spus