| Florea_Marinel_1957 a întrebat:

Cat ma costa un taxi din gara Cluj Napoca pana la Aeroport? O sa sosesc in gara dimineata devreme si la ora aceea nu circula autobuzul. Spuneti-mi va rog un cost estimativ. In gara din Cluj Napoca exista taximetristi care sa aiba preturi exagerate? Daca da, spuneti-mi va rog niste companii si numere de telefon pentru a face comanda.La ora 02.00 pe 14 august sosesc în Cluj. Mulțumesc mult!

1 răspuns:
| P4rAd0x a răspuns:

Buna seara.
Poate va ajuta:
https://www.tariftaxi.ro/#ro
Daca nu, cel mai bine ar fi sa intrebati taximetristul respectiv un pret in momentul in care va urcati in taxi.