| r3spectt a întrebat:

Cu ce progam fac si eu?
As niste melodii si as dori sa se auda doar negaticul fara vocea solistului?
Cum pot sa fac? trebuie vreun program? funda la primul raspuns!

Răspuns Câştigător
| IndescribableChild a răspuns:

Sa iti zic o metoda mai simpla: Cauti pe youtube melodia respectiva + Karaoke. Copiezi linkul si intri pe www.youtube-mp3.org dai paste la linkul respectiv si apesi download. Voila, negativ ^^

1 răspuns:
| cal3star a răspuns:

Nu exista nici un program care sa faca acest lucru.
Nu ai decat sa cauti numele piesei respective + instrumental... de ex. " puya - change instrumental

Întrebări recente