| zooooza a întrebat:

Cu ce program pot face un filmulet din poze pentru al adauga pe "Youtube"?
Si de unde il pot descarca?

Răspuns Câştigător
| Cσσкiє a răspuns:

Cu Movie Maker, îl poţi descărca free de aici: http://www.toggle.com/lv/group/view/kl36230/Windows_Movie_Maker.htm.

2 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Windows Movie Maker exista incorporat in Windows XP/Vista si il poti downloada gratuit pentru. Windows 7. Face cam ce vrei tu si e f. simplu de utilizat.

| ONU_2429 a răspuns:

Movie Mark il gasesti in Local Disc C ==>Programe Files ==>Movie Mark
e ecl mai usor de folosit dupa parerea meahappy