| aaaaaaa1 a întrebat:

Cu ce program pot sa fac rebusuri in genu asta http://problemedematematica.com/......tic-10.jpg

Răspuns Câştigător
| Äđĺĺ a răspuns:

Eu zic word office e cel mai bun funda plzzzzzzzzzzzz

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca te referi la desenul propriu zis atunci intra in PAINT si deseneaza, scrie... faci un rebus!

| ganton a răspuns:

Cu creierul. Tu trebuie' sa stii de la bun inceput ce cuvant vrei sa reiasa si sa le aranjezi pe celelalte in relatie cu el astfel incat sa se "imbine". In rest, tabelu' ala il poti face foarte bine si in Paint. Sau Word/Excel daca vrei mai sofisticat.