| Just4FunIE a întrebat:

Cu ce program pot sa scot melodia dintr-un videoclip? am nevoie doar de imagini nu si sunet...stie cineva?

Răspuns Câştigător
| onik91 a răspuns:

Da, intri in movie maker adaugi filmuletul si dai mute la sunet ( in movie maker)

2 răspunsuri:
| EduardTPU a răspuns:

Nu,din pacate,dar daca iti raspunde cineva, si afli trimite-mi si mie un mesaj, ca si eu sunt curios.winking

| unleashed68 a răspuns:

Foarte simplu, si nu iti trebuie nici un program. Intri in movie maker, pui filmuletul (sau videoclipul) si jos unde iti apar locurile in care trebuie sa tragi pozele sau videoul, imediat deasupra este o bara unde apare show storyboard/show timeline, play timeline, zoom in, zoom out, s.a., iti apare un buton care spune ''set audio levels''. Da click pe el, si o sa iti apara un slide cu o bara de volum pe care o tragi la maxim catre '' Audio/Music '' si nu o sa mai fie sunetul din videoclip. Dai pe File> Save Movie file...> si gata. Mullt noroc!winking